Ana sayfam yap|Favorilerime ekle
 
 
» » South River WebDrive v9.02.2232 Enterprise Edition

South River WebDrive v9.02.2232 Enterprise Edition

Yazar: -SamuRa1- Tarih 4-12-2009, 20:59
  • 0
South River WebDrive v9.02.2232 Enterprise Edition

South River WebDrive v9.02.2232 Enterprise Edition | 5.98 Mb

South River WebDrive v9.02.2232 Enterprise EditionWeb sayfaları, metin belgeleri, elektronik tablolar, grafik gibi çeşitli dosyalar internette iyice çoğaldı. Bu büyümeyi yönetmek, erişim ve karmaşıklığı önleme açısından kolaylık sağlar. İnternet üzerinden ekip üyeleriyle hem ofis hem de dünyanın farklı yerlerinden paylaşılan dosyalara güvenli bir erişim sağlanabilir.

WebDrive''de kullanıcılara güvenli dosya erişimi ve işbirliği sunuyor. WebDrive dosyaları güvenli erişimi için SSL ve SFTP standartlarını kullanır.

WebDrive bir FTP client (istemci) programıdır. Program basit bir sihirbaz kullanıp FTP sunucusuna bir ağ sürücü harfi atayıp ayrı bir FTP istemcisine gerek kalmadan sanal bir sürücü üzerinden bağlanıp, dosya erişim ve düzenleme işleri yaparak bilgisayarla web arasında etkileşimli eşleştirme ve paylaşım yapabilir.

Program FTP, SFTP, WebDrav, FTP/SSL sunucularına bağlanabilir.

South River WebDrive v9.02.2232 Enterprise EditionWebDrive is more than just an FTP client. By connecting to WebDAV, FTP, or SFTP servers through a virtual drive, files are transferred by simply saving them to a drive letter. There's no need to run a separate FTP client interface. Unlike typical FTP clients, WebDrive lets you open and edit server-based files without the additional download step.

WebDrive has built-in support for the industry standard SSL protocol. When used in conjunction with secure WebDAV, FTP or SFTP servers, WebDrive will open an encrypted tunnel between the client computer and the remote server; giving you secure transmission of critical data over the Internet. WebDrive can even be used as an alternative to a corporate VPN. Install the WebDrive client, and an SSL enabled server, and WebDrive can act as the VPN for your company, an efficient alternative to an expensive VPN and non-secure FTP client connections.

Instantly Internet enable any application. Use WebDrive to manipulate files on your server with your favourite applications. For example, you can use Microsoft Backup to create backups of your web site, by simply selecting the drive letter to be backed up.

Özellikler:
# SFTP desteği: SFTP/SSL sunucu bağlantısyla güvenli dosya erişimi sağlar.
# Amazon S3 desteği: Depolama için Amazon S3 web sitesinde bağlanabilir.
# Microsoft FrontPage desteği: FrontPage çalışırken web sitesine bağlanabilir.
# Güvenlik duvarı/Vekil sunucu desteği: MS Proxy 2.0, Socks 4.3 ve 5, Raptor desteğine sahip.
# S/Key parola şifreleme: MD4/5
# İngilizce haricinde dil kodlarını destekler.
# WebDrive önbellek desteği: WebDrive önbellek desteği sayesinde dosya ve dizin listelerine hızlı erişim sağtanabilir.
# Disk önbellek için alan miktarı belirlenebilir.
# Yarıda kesilen FTP indirmeleri devam ettirilebilir.
# ASCII/İkili dosya aktarım seçeneği var.
# Windows ve Macintosh desteğine sahip.

Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar:

Yorum ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.